בשעה טובה הזוג הצעיר מתחתן ועובר לגור בבית חדש, האחות עברה דירה, אולי חברה קרובה. יש לנו רעיון יוצא מן הכלל. מתנה ייחודית שתזכה לנשיקה בכל פעם שמישהו ייצא ואו ייכנס הביתה – בית מזוזה מעוצב לכניסה לבית. מתנה מעוצבת וסופר מרשימה – בית מזוזה. מצוות עשה לקבוע מזוזה בפתחי הבתים והשערים כפי שנאמר בספר דברים פרק יא פסוק כ: "וכתבתם על מזוזות ביתך ובשעריך".

המתנה הכי מרגשת בבית היהודי – בית מזוזה מעוצב לכניסה לבית

אצלנו בחנות היודאיקה של חב"ד תשמישי קדושה נתניה והסביבה תוכלו לרכוש מתוך המגוון הגדול ביותר של מוצרי יהדות. יש לנו עבורכם מגוון רחב של מתנות ומוצרים עם לב יהודי וכוונה יהודית לבית יהודי כשר. תוכלו לרכוש בית מזוזה מעוצב לכניסה לבית , פמוטים מרשימים, נטלות מכל הסוגים, כיסויי חלה מהודרים, מחלקי יין יפיפיים למרכז שולחן שבת, גביעיי יין מיוחדים עם שלל עיטורים וגוונים שונים.

קלף ובית מזוזה מעוצב לכניסה לבית

אנחנו מציעים מגוון מוצרי סת"ם תפילין ומזוזות חב"ד יודאיקה בנתניה, מזוזות מהודרות ומבחר רחב של בתי מזוזות מאלומיניום.לבחירתכם גם בתי מזוזה מעוצבים לכניסה לבית ובתי מזוזות צבעוניות לחדרי הילדים.

מה הם בתי המזוזה המבוקשים ביותר? – כיום ישנם מספר טרנדים בעיצוב הבית

לא רק בית מזוזה מעוצב לכניסה לבית

בית מזוזה מעוצב לכניסה לבית  חשוב אבל החינוך היהודי חשוב יותר. עטפו את ביתכם בערכים יהודיים, גם בבחירת הצעצועים הנכונים. יש לנו משחקים יהודיים מכל הסוגים – בובת ספר תורה אשכנזי, ספר לחצנים 12 עשר הפסוקים. משחקי קופסא מיוחדים לחגי ישראל כמו אושפיזין, משחק קלפים אסטרטגי חכם ומעניין, המפתח את המוטריקה וחשיבה מהירה. משחק זכרון חגי ישראל המכיר לילדים את הלכות ומנהגי החגים, התמונות במשחק זה הן מעולם החגים , חפצי הקודש מאכלים וכדומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *