יש אירוע במשפחה? מחפשים את המתנה המושלמת לכלת בת מצווה טריה או חתן בר מצווה טרי? סידורים מותאמים אישית בהטבעה ממוחשבת תאפשר לכם לתת מתנה מותאמת אישית לכל אירוע.

טכנולוגיית הטבעה משוכללת

הטבעת שמות בספרי קודש אינה המצאה חדשה וניתן לראות אנשים מבוגרים מאוד עם סידורים וספרי קדושה שהם קיבלו בילדותם או בערכת הבר מצווה שלהם, עם הטבעה של שמם בצבע זהוב/כסוף יוקרתי.

אולם טכנולוגיית ההטבעה עברה התפתחויות ושינויים משמעותיים בשנים האחרונות שהופכים את ההטבעה ליפה, יוקרתית ומדויקת יותר.

אנו מחזיקים מכונת הטבעה משוכללת ומהירה שיכולה לעשות את העבודה בדקות ספורות! הזמינו ספר, בחרו את המילים / משפט להטבעה וקבלו ספר מרהיב ומהודר בהטבעה מותאמת אישית.

מתי קונים ספר עם הטבעה?

ישנם אירועים רבים שלכבודם אפשר לקנות ספר עם הטבעה או בית מזוזה במתנה:

לידה

כאשר מגיעה נשמה חדשה אל העולם, אנו מיד רוצים למצוא דרך להראות את האהבה שלנו להורים המאושרים, לתינוק / תינוקת וכמובן – להשם יתברך. ואיזו מתנה טובה יותר להורים ולילדה מאשר סידור יפהפה עם הטבעה של שם הרך הנולד?

סידור מהודר זה ישמש את הילד/ה כבר עם תחילת החיים, כאשר הוא או היא יתחילו ללמוד לקרוא ולהתפלל. סידור מיוחד זה תמיד יהיה שמור על לוח ליבם כמתנה חשובה ומרגשת.

בת/בר מצווה

הדבר החשוב ביותר במעבר לגיל מצוות הוא החשיבות של שמירת המצוות. עד עכשיו, שמירת המצוות הייתה כמעין אימון לרגע האמת בו המצוות הינן חובה – שהרי גדול המצווה ועושה משאינו מצווה ועושה.

ניתן לקנות סידור, חומש,תהילים או כל ספר קדוש אחר בהטבעה לכבוד חתן או כלת האירוע, למתנה מיוחדת עם מגע אישי.

חתונה

ספר מהודר בהטבעה זו מתנה נהדרת לחתן וכלה ביום חתונתם. הספר המהודר יישאר איתם זמן רב יותר מצ'ק או מערכת סכינים ויזכיר להם את הקרבה שלהם לקדוש-ברוך הוא.

ניתן להטביע משפט מעורר השראה או הקדשה לזוג הטרי.

חזרה בתשובה

מכירים אנשים שעוברים תהליך של חזרה בתשובה? רכשו ספר עם הטבעה או תיק לתפילין והעניקו אותו להם בעטיפה יפה ומרגשת,זה יתן להם הרגשה נעימה של חיבוק ואהדה מול כל הקשיים והניסיונות בתקופה מאתגרת שכזו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *