מתכננים לבחור לביתכם בית מזוזה חדש? רוצים להפוך אותה למעניינת וכזו שתהיה נוכחת בצורה הרבה יותר משמעותית בחלל? כאשר אתם ניגשים לדבר, עליכם להבין כי יהיה חשוב לבדוק שהמזוזה תקינה לחלוטין ונוצרה על פי ההוראות שנקבעו.

האם המזוזה שתקנו נחשבת תקינה?

הדבר עיקרי שצריך להתייחס אליו בכל הנוגע לקניית מזוזה חב״ד זה שקלף המזוזה יהיה כשר לכתחילה, ישנן הוראות ברורות לחלוטין בכל הנוגע לאופן התקין והכשר על פיו אפשר לכתוב מזוזה.

לפיכך יהיה חשוב מבחינתכם לשים לב כי אתם בוחרים לקנות אחת ממקום שאתם סומכים עליו ומוכר אך ורק מזוזות תקינות שאפשר לעשות בהן שימוש בראש שקט.

כעת אפשר להתייחס לעיצוב בית המזוזה: קודם נמדוד את הקלף כמה ס"מ הוא לפי זה נבחר את גודל הבית. ובאשר לצבע ולצורת בית המזוזה: ראשית כל צריך לבדוק איזה צבע יש למשקופי הדלתות ואיזה גודל המשקופים. לאחמ"כ הכל תלוי בטעם ובצורה שתאהבו, עגול, מרובע, מתכת או פלסטיק.. לבן, שקוף, צבע עץ או אולי בכלל שחור…

כך תוכלו להפוך אותה לכזו שתהיה בעל ערך רב יותר בחלל ולהדגיש את החשיבות שלה עבורכם. במידת הצורך תוכלו גם להתייעץ עם המוכר בחנות וזאת כדי שהוא יסייע לכם לבחור במזוזה שתוכל להשתלב בביתכם בצורה מצוינת.

איכות הייצור של בית המזוזה שתקנו

כדאי לקחת בחשבון את איכות בית המזוזה והיכולת שלה להחזיק מעמד שנים רבות במצב תקין יחסית. לכן נשים לב האם זו מזוזה לפנים הבית או בחוץ (חצר או מרפסת) לפי זה ניתן לבחור בית מזוזה שיחזיק מעמד זמן רב וישמור על הקלף בפנים.

לא מומלץ לקחת בית מזוזה שקוף שיעמוד בחוץ, זה שורף את קלף המזוזה.

קחו את הזמן ותבחרו לעצמכם את בית המזוזה שיענה לכם על הציפיות. בשביל זה אנחנו כאן! פנו עוד היום לתשמישי קדושה נתניה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *