תשובות מעשיות לרוכש הקדוש.

למה יש לספר תורה מחיר כל כך גבוה?

כאשר קונים ספר תורה ומתחילים להשוות מחירים, חשוב להבין את כמות העבודה וההשקעה שמוכנסת לכתיבת ספר תורה. ספר תורה ספרדי אינו מיוצר בייצור המוני אלא נכתב ביד ודורש כתיבה בידי סופר סת"ם מומחה עם הכשרה נרחבת, כשנה של כתיבה וחומרי גלם באיכות גבוהה. כאשר אתם משלמים על ספר תורה, מחיר הספר משקלל בתוכו את מחיר הקלף, מחיר הדיו, זמן עבודה של 9 חודשים – שנה, וכמובן – את מידת המומחיות של כותב הספר.

אם ניקח בחשבון את חודשי הכתיבת ספר התורה, ההגהה והתפירה ונוסיף את ה- מע"מ אנו רואים שספר תורה מעולה יעלה קרוב ל -130 אלף ₪. אם המחיר הנקוב נמוך בהרבה מזה, זה יכול להצביע על "קיצורי דרך" וכתיבה לא הכי נכונה, חיסכון בהגהה וקלף לא איכותי.

הזכות להיות שותפים בכתיבת ספר תורה היא זכות קדושה. אנחנו בחב"ד תשמישי קדושה נתניה זוכים בכל פעם לקחת חלק במצוות ובשמחות של בית ישראל. אם ברצונכם לתרום ספר תורה לעילוי נשמת יקיריכםאו לקנות לעצמכם פנו אלינו לקבלת פרטים על ספר תורה מחיר וזמן אספקה.

אנחנו מלווים אתכם מתחילת הכתיבה ועד הכנסת ספר התורה, הכל כולל הכל!

ספר תורה – מחיר קטן למצווה גדולה

ספר התורה הוא הלב הפועם של כל יהודי שומר מצוות. אנחנו בחב"ד נתניה זוכים ללוות נערים יהודים רבים לציון היום הגדול בחייו של נער מתגבר – בר המצווה. באמצעות ערכות בר מצווה הנמכרות בחנות שלנו זוכה הנער הצעיר לעלות לתורה , לפתוח את היכל הקודש ולקרוא בספר תורה. אנו מציעים סטים של טליתות ותפילין, בתי מזוזה מכל מיני סוגים כולל מבחר של תפידניות איכותיות או תיק מהודר.

ארגז לספר תורה – מחיר משתלם רק אצלנו

אנחנו בחנות היודאיקה של חב"ד בנתניה מוכרים מספר רב של פריטים נלווים עבור ספר תורה מחיר כמו אצלנו לא תמצאו בשום מקום.  ישנם ארגזים מפוארים לספר תורה בדגמים שונים כמו דגם בית המקדש מפואר, דגם חושן עם עיטורים ואפלקציית חושן גדולה, דגם עץ החיים המשולב עם אבני סברוסבקי. פרוכת זמש איכותית לארון הקודש בסוגים שונים של רקמות וצבעים. מבחר דגמים שונים של רימונים לספר תורה כמו זוג רימוני זהב, זוג רימוני פיוטר. דגמים שונים של עצי חיים איכותיים מכסף מלא וציפוי זהב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *