אין יותר משמח מלחגוג את הבר מצווה ברוב הדר ופאר ולפי מסורת ישראל. מרגע הלידה ולכל אורך החיים, ישנם ציוני דרך מיוחדים אותם אנחנו חוגגים  אחת מהן היא חגיגת בר המצווה. 

בדרך כלל חוץ מהאירוע הגדול וכל מה שמסביב, נהוג לתת מתנה לחתן בר המצווה ערכה לבר מצווה.  בערכת בר המצווה בדרך כלל ניתן למצוא סט של תיק תפילין יחד עם תפילין מהודרות וטלית, סידור וכיפה חגיגית. אין יותר מרגש לקנות מתנות יהודיות שממשיכות מסורת של אלפי שנים לבעל השמחה, ובמיוחד כשמדובר בחתן בר המצווה המציין בזאת את תחילת דרכו כאדם בוגר לכל דבר לפי היהדות. ערכה יפה, מהודרת ומזמינה זה כבר סימן להתחלה ברגל ימין…

סט מושלם לחתן בר המצווה

הנה מתקרבת לה בר המצווה של הילד, ובדרך כלל מי שיקנה לילד חתן בר המצווה את המתנות המשמעותיות ביותר הם ההורים או הסבא והסבתא. וכשמדובר על קניה משמעותית כמו ערכה לבר מצווה, כדאי לברר היטב מה קונים, איך קונים והיכן קונים. לכן ריכזנו לכם בקצרה מהי ערכת בר מצווה ומה יש בתוכה, ואיך ניתן לבחור ערכת בר מצווה. אז הנה לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם:

אנחנו ביודאיקה חב"ד נתניה, נעניק לכם חוויית קניה מושלמת, נדאג להתאים לנער הבר מצוה בדיוק את הסט שהוא אוהב ומתחבר אליו. נתאים לו את מידות התפילין במקום ואת הרקמה נעשה מיד בקניה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *